KOCHANY ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Napisane przez wtorek, 12 grudzień 2017 12:36

Święty Mikołaj ostatnio kładzie się bardzo zmęczony spać, bywa, że nad ranem. Świt jednak zastaje go  bardzo szczęśliwego…Bo nic nie daje tyle radości jak móc dzielić się z innymi. A gdy jeszcze to dzielenie wymaga pracy, wkładu, wysiłku i poświęcenia swojego wolnego czasu  - nagroda jest wielka, prawdziwa radość  i uśmiech.

Ps. Bardzo dziękujemy małym wolontariuszom - elfom za pomoc przy pakowaniu prezentów. Szczególne podziękowania składamy Łukaszowi i Jowicie  za piękne prezenty,  które od Was otrzymaliśmy i które możemy z wielką radością  przekazać dalej. To dopiero początek ciężkiej pracy, trzymajcie kciuki:) 

Św. Mikołaj:) 

Monika Drobińska

 " To nie sztuka wytrenować sobie mózg.Sztuka sprawić, by rozumiał ludzi, By pozwolił nam się wsłuchać w deszczu plusk,By nie budził z marzeń nas jak budzik. To nie sztuka skonstruować superplan,Wszystko z góry mieć zaplanowane.Sztuka z losem grę prowadząc sam na sam, Nie bać się przegranej i wygranej. To nie sztuka bijąc głośno w głośny gong, Nóg tysiące zmusić do tupotu. Sztuka skomponować tak ulotny song, Co bezskrzydłym da przyjemność lotu".

A. Majewska