NIE MASZ MISIA W SERCU?

Napisane przez piątek, 05 styczeń 2018 21:24

Obronną łapą w życiu można wyjść z każdej sytuacji  wtedy, kiedy ...

Czytamy w recenzjach, że osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. Ale czym właściwie to wszystko jest? Naszym zdaniem uroczy miś, nie robi wcale wszystkiego, właściwie to on nic nie robi. Jest po prostu sobą i w każdym widzi dobro.  Dobrzy ludzie lepią się do niego jak marmolada a Ci jeszcze nieświadomi siebie zazdroszczą! 

Śmialiśmy się i płakaliśmy na przemian. Dla jednych będzie to film o pięknej przyjaźni , dla innych o  tym co w życiu naprawdę ważne, dla łakomczuchów o pysznym słoju marmolady…

Mądrość, której nie sposób nie zobaczyć, bije z każdego misiowego słowa i kroku. Film przede wszystkim dla dorosłych, bo dzieci  misiów mają już w sobie...Polecamy  pedagogom, kuratorom sądowym, psychologom, pracownikom socjalnym... Resocjalizacja  więzienna to majstersztyk misia! A przy tym wszystkim dawka najwyższej klasy humoru! 

Nie masz misia w sercu jak nie obejrzysz:) 

A odnośnie misiowej  obronnej łapy...wychodzi się nią zawsze wtedy  - wtedy kiedy jest się sobą i ma się serce – koniecznie "misiowe", no i oczywiście takich przyjaciół! 

Polecamy! 

Monika Drobińska

 " To nie sztuka wytrenować sobie mózg.Sztuka sprawić, by rozumiał ludzi, By pozwolił nam się wsłuchać w deszczu plusk,By nie budził z marzeń nas jak budzik. To nie sztuka skonstruować superplan,Wszystko z góry mieć zaplanowane.Sztuka z losem grę prowadząc sam na sam, Nie bać się przegranej i wygranej. To nie sztuka bijąc głośno w głośny gong, Nóg tysiące zmusić do tupotu. Sztuka skomponować tak ulotny song, Co bezskrzydłym da przyjemność lotu".

A. Majewska