NIE MASZ MISIA W SERCU?

Written by Monika Drobińska on piątek, 05 styczeń 2018. Posted in Filmy

Paddington 2 Film za ćwierć miliona dolarów a właściwie wart każdej ceny

NIE MASZ MISIA W SERCU?

Obronną łapą w życiu można wyjść z każdej sytuacji  wtedy, kiedy ...

Czytamy w recenzjach, że osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. Ale czym właściwie to wszystko jest? Naszym zdaniem uroczy miś, nie robi wcale wszystkiego, właściwie to on nic nie robi. Jest po prostu sobą i w każdym widzi dobro.  Dobrzy ludzie lepią się do niego jak marmolada a Ci jeszcze nieświadomi siebie zazdroszczą! 

Śmialiśmy się i płakaliśmy na przemian. Dla jednych będzie to film o pięknej przyjaźni , dla innych o  tym co w życiu naprawdę ważne, dla łakomczuchów o pysznym słoju marmolady…

Mądrość, której nie sposób nie zobaczyć, bije z każdego misiowego słowa i kroku. Film przede wszystkim dla dorosłych, bo dzieci  misiów mają już w sobie...Polecamy  pedagogom, kuratorom sądowym, psychologom, pracownikom socjalnym... Resocjalizacja  więzienna to majstersztyk misia! A przytym wszystkim dawka najwyższej klasy humoru! 

Nie masz misia w sercu jak nie obejrzysz:) 

A odnośnie misiowej  obronnej łapy...wychodzi się nią zawsze wtedy  - wtedy kiedy jest się sobą i ma się serce – koniecznie "misiowe", no i oczywiście takich przyjaciół! 

Polecamy! 

About the Author

Monika Drobińska

Monika Drobińska


 "Człowiek zdolny jest zmienić świat na lepsze tylko wtedy, gdy jest to możliwe, może natomiast zmienić siebie na lepsze zawsze, gdy tylko jest to konieczne".